Lekarze, specjaliści kliniki

Zatrudniamy profesjonalistów z różnych specjalizacji chirurgii plastycznej, medycyny regeneracyjnej, ortopedii, flebologii, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej

Dlaczego my?

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych pacjentów dba odpowiednio wyszkolony personel medyczny oraz wykwalifikowana kadra zarządzająca. Wieloletnie doświadczenie pozwala na zapewnienie usług o najwyższej jakości.

Doświadczenie

Nasza Klinika jest na rynku od 6 lat. Od tego czasu cieszymy się uznaniem tysięcy pacjentów, którzy skorzystali z naszych usług. Stale słuchamy każdego pacjenta i wychodząc na przód oczekiwań poszerzamy naszą ofertę o nowe zabiegu.

Nowoczesny
sprzęt

Dysponujemy wysokiej klasy specjalistycznym sprzętem medycznym, dzięki któremu wykonujemy szereg zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, ortopedii, flebologii, ginekologii estetycznej oraz medycyny estetycznej.

Specjaliści

Lekarze należący do naszego zespołu regularnie podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc na różnego rodzaju kursach oraz szkoleniach w kraju, jak i za granicą.

Bożena Artemjew

prezes kliniki

Prezes Zarządu Horizon Medical Center (dawniej Kliniki Medycyna Urody). Wykształcenie wyższe. Uniwersytet Łódzki, Wydział Psychologii – specjalizacja: psychologia społeczna oraz psychologia kliniczna dorosłego. Dyplom magisterski w roku 1983.

Liczne praktyki i staże, szkolenia w zakresie prowadzenia terapii, zarówno indywidualnej jak i grupowej. Samodzielne prowadzenie grup terapeutycznych. Piętnastoletni staż pracy w zawodzie psychologa. Doskonała znajomość zagadnień: marketingu, komunikacji interpersonalnej, rynkowej i czynników motywacyjnych. Szkolenia w zakresie mediów.

Doświadczony manager. Bożena Artemjew od wielu lat pracuje z kobietami, posiada bogate doświadczenie w konsultacji i terapii pacjentów.

Lek. med. Anna Krześniak

chirurg, ortopeda

Lekarz ortopeda, lekarz medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Dr Andrzej Suwara

chirurg, ortopeda

Lekarz Andrzej Suwara - ortopeda z II stopniem specjalizacji, absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuje się w chorobach kręgosłupa i stawów obwodowych.

lek. med. Sebastian Janiczek

chirurg, ortopeda

Lekarz, ortopeda traumatolog, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Uczestnik wielu szkoleń i sympozjów naukowych w zakresie usg. Certyfikat Akademii PFITZER-USG narządu ruchu staw kolanowy.

lek. med. Krzysztof Szymański

chirurg plastyk

Lekarz, dyplomowany chirurg I-go i II-go stopnia chirurgii ogólnej i plastycznej. Ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi.

lek. med. Maciej Kulicki

chirurg plastyk

Chirurg plastyk Maciej Kulicki, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. W 1999 roku uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej, w 2005 roku otrzymał II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej.

DO GÓRY Call Now Button
Pokaż
https://www.facebook.com/Horizon.Medical.Clinic
Schowaj
PolishEnglish